Про затвердження Порядку забезпечення осiб з iнвалiднiстю автомобiлями.

Дата: 14.06.2022 10:15

З метою органiзацiї навчання водiнню автомобiлем вiдповiдно до п.11 постанови Кабiнету Міністрів Украiни вiд 19 липня 2006 рок "ПРО затвердження Порядку забезпечення осiб з iнвалiднiстю автомобiлями", особи  з iнвалiднiстю, якi маютЬ право здiи?снювати керування вiдповiдно до довiдки облМСЕК та які бажають навчатися водiнню автомобiлемможуть скористатись наступними рекомендаціями.

Написати заяву від імені особи з iнвалiднiстю (звернутися в управління соцiального захисту населення м. Тисмениця вул. Галицька, 32 до 25.06.2022 р.в 101 кабiнет з наступним перелiком документiв:

• висновкiв облМСЕК про встановлення медичних показань для забезпечення автомобiлем i вiдсутнiсть протипоказань до керування ним;
  • пенсiи?них посвiдчень або посвiдчень отримувачiв державноi соцiальної допомоги, що виплачуєься замiсть пенсii;
  • довiдки про реєстрацiю мiсця проживання;
  • медичної довiдки про придатнiсть до керування транспортним засобом.

Навчання проводитиметься за кошти Фонду соцiального захисту осiб з iнвалiднiстю в акредитованому закладi ПП "Автобан" за адресою м. Iвано - Франкiвськ, вул. В'ячеслава Чорновола 130 в.