Збирати та здавати, а також вирощувати лікарську сировину вигідно!» - Фітофарм Трейд

Дата: 26.07.2022 16:42

Про можливості збору та реалізації лікарських трав, ягід, котрі високо цінуються в Європі на засіданні виконкому розповіла представник ТОВ «Фітофарм Трейд» Марина Майстренко.

Високий попит на лікарські рослини, вирощені в нашому регіоні особливо цінні, бо ми проживаємо в екологічно чистому регіоні, а запит на експорт фітопродукції зростає з кожним роком.

Пані Марина розповіла, що підприємство займаєттся заготівлею лікарської сировини, як дикорослої, так і культивованої. І готове гарантувати збут тим фермерським господарства, котрі захочуть вирощувати кропиву, м’яту, звіробій, валеріану, лаванду, «золотий корінь» і .д.

Наразі підприємство готується до закупівлі в населення ягід бузини. Період достигання припадає на першу половину серпня.

Тому заохочують громади, місцевих жителів долучатись до збору бузини. А в свою чергу просять владу на місцях допомогти з організацію прийому сировини.

?Тож усіх бажаючих запрошуємо долучатись до збору ягід бузини.

А в майбутньому для всіх зацікавлених фермерів та власників земельних ділянок, підприємство готове:

?провести інформаційний- навчальний тренінг-лекцію;

?розповісти про те, з чого і як розпочинати;

?написати бізнес-плани для кожного бажаючого, враховуючи кліматичні, ґрунтові особливості.

Тому якщо у вас є бажання та охота долучатись до такої справи - звертайтесь до Єзупільська територіальна громада

??Про організацію збору бузини повідомимо детальніше згодом.