В Ганнусівці завершився дитячий табір "Божі діти", в якому взяли участь майже 160 дітей нашої громади та навколишніх сіл.

Дата: 24.07.2022 18:47

Втомлені, але щасливі?

Аніматори дитячого табору «Божі діти» Табір "Божі діти" с.Ганнусівка протягом 7 днів організовували та проводили відпочинок і дозвілля дітей нашої громади та навколишніх сіл.

Це було:

? 7 насичених, яскравих, неповторних, веселих та радісних днів,

котрі провели

?160 учасників табору - діти сіл Ганнусівка, Довге, Побережжя, Узин, Підлужжя, діти з Краматорська та навіть Польщі

?19 аніматорів (себто вожатих, вихователів)- студенти та старшокласники з Ганнусівки та Побережжя

? 6 команд учасників, віком від 4 до 16 років під назвами :

?? «Малятка» - це найменші ;

?? «Бандерівці» - сірі;

? «Соняшник» ?- жовті;

? «Крокодил» - зелені;

? «Божі воїни» - червоні;

? «Мисливці за вдачею» - помаранчеві;

? « Небесні янголятка» - сині

А ще наші діти ( учасники та організатори) зібрали на підтримку Збройні Сили України?? 4645 грн.

Організатори, а це парох села Ганнусівка, капелан о.Роман Залеський, староста села Ганнусівка Галина Соколюк, та голова Єзупільська територіальна громада Ігор Лукашевич

приємно вражені та захоплені ініціативністю місцевої молоді та активністю учасників.

«Такі табори, організовані молоддю та котрі охоплюють таку велику кількість дітей є вкрай важливими та необхідними в цей час. Війна, неспокій, негатив, стреси, небезпека - це все впливає на наших дітей. А їм важливе спілкування та радість, дітей не варто позбавляти дитинства, коли ми, дорослі боронимо нашу землю від окупанта. Зробити ці дні максимально безтурботними і щоб їх було в майбутньому максимально багато - це наше завдання. І я щасливий, що побачив таку велику кількість учасників табору в рідному селі, почув дзвінкий дитячий сміх та щасливі обличчя наших дітей»- каже голова громади Ігор Лукашевич

? Табір «Божі діти» 2022 року сьогодні завершився.

Це вже 4-й по рахунку щорічний табір, але цьогоріч він особливий.

о. Роман Залеський відзначив та подякував головному локомотиву та організатору заходу Таї Соколюк, що зібрала та організувала навколо себе молоду активну, ініціативну та талановиту молодь.

? Найважчим, кажуть аніматори, було проводити командні ігри усім табором, адже велика кількість учасників, відкрита територія, різна вікова аудиторія - це все було ше те випробування ))

??Але яскраві і найкращі моменти - це повести наймолодшу команду «Малятка», 35 дітей від 4 до 8 років в похід на гору до каплички Івана Хрестителя.

Зараз аніматори, або просто прекрасні активні молоді люди планують подальші заходи, будують плани і хай у них все вдасться.

А ми щиро дякуємо усім небайдужим дорослим, хто протягом табору допомагав та підтримував цей неймовірний рух:

?? парафіям УГКЦ в с. Ганнусівка та с. Яструбці;

??Лесі Дем‘янюк;

??Михайлові Трушаку;

??Марії Щерб‘як;

??Ігору Тхорику;

??Володимиру Лотоцькому;

??Іванні Калин;

??Івану Гасюку;

??Тимофій Немешу (пекарня в Ганнусівці);

??Яні Назарук;

??Мар‘яні Рибіцкій;

??Марії Михайлівні Паркулаб за смаколики та харчування для аніматорів;

?? та окрема подяка від дітвори голові громади Ігорю Лукашевичу за сьогоднішню піцу?