Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Дія.City: Переваги та виклики

Дата: 28.07.2022 13:07
Кількість переглядів: 2076

Фото без опису

27 липня з ініціативи західноукраїнських представництв Асоціації “IT Ukraine” у партнерстві з Укрсиббанком та за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації, Івано-Франківського й Луцького ІТ-кластерів відбувся захід «Дія.City: Переваги та виклики», повідомляється на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З метою розвитку регіонального ІТ-потенціалу та його бізнес-спроможностей в нових реаліях військового стану в Україні, розширення нетворкінгу, обміну досвідом та креативними ідеями західноукраїнські представництва Асоціації “IT Ukraine” та Укрсиббанк спільно стартують серію менторських зустрічей ITU Public talks #Frankivsk.

Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк підкреслив: «Військові реалії вимагають адаптації та нових форматів співпраці. Бізнес-активність наразі зосереджена на заході країни. Саме тому ми розуміємо важливість створення нової інфраструктури та креативного середовища для ІТ-бізнесу. Задля цього розпочали роботу Західноукраїнського представництва Асоціації та пропонуємо нові форми взаємопідтримки та нетворкінгу. Впевнений, що в синергії ми знайдемо нові точки зростання й розвитку бізнесу та ІТ-ком’юніті в цілому».

«ІТ-галузь в Україні займає помітне місце і сприяє економічній стабільності держави. Проект Дія.City – це можливість для бізнесу швидше рости, даючи нові робочі місця та вести бізнес відкрито. Також це і правовий та податковий концепт для IT-компаній, —зазначив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко. — Відтак, об’єднаними спільними професійними інтересами IT-спільнота спрямує діяльність на вирішення завдань та викликів ІТ-сфери».

Фото без опису

Спікерами ITU Public talks #Frankivsk виступили: керівниця проєктного офісу Дія.City, Міністерство цифрової трансформації України Наталя Денікеєва; керуючий партнер компанії Softjourn Inc., член правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська, ментор бізнес спільноти «Борд», розробник ідеї Толока Менеджмент Сергій Фіцак; CEO, InternetDevels Віктор Левандовський та модератор дискусію Director of Business Development at HebronSoft Наталя Анохіна.

На першому івенті ITU Public talks #Frankivsk говорилось про Дія.City, переваги та виклики для резидентів цього правового і податкового простору.

Додамо, що захід відбувся в Івано-Франківську у гібридному форматі з трансляцією на Facebook сторінці події. Формат ITU Public talks передбачає живу експертну дискусію, сесію Q&A, а також нетворкінг.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора