Як зареєструватися в службі зайнятості та що для цього потрібно?

Дата: 04.08.2022 17:08

Для того щоб зареєструватися в службі зайнятості вам необхідно подати заяву про надання статусу безробітного до обраного вами центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості, будь-яким зручним для вас способом:

1. особисто під час безпосереднього відвідування центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості;

2. в електронній формі за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

Реєстрація в службі зайнятості, здійснюється в день подання вами такої заяви до центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості.

Рішення про надання статусу безробітного або відмову в наданні статусу безробітного приймається центром зайнятості не пізніше сьомого календарного дня з дня подання вами заяви про надання (поновлення) статусу безробітного.

Згідно Порядку реєстрації перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 №792, для реєстрації в службі зайнятості вам необхідно пред’явити наступні документи:

1. паспорт громадянина України;

2. довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

3. документ про освіту (за наявності);

4. трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості);

5. військово-обліковий документ для військовозобов’язаних осіб.

Якщо ви шукаєте роботу звертайтесь до фахівців служби зайнятості, які підберуть для вас найбільш підходящу вакансію, враховуючи ваші побажання, здібності, професійні навички, освіту та стан здоров’я, а також організують зустріч з роботодавцем, допоможуть скласти резюме та розмістять його у базі даних служби зайнятості.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

З актуальними вакансіями регіону можна ознайомитись на сайті Івано-Франківського обласного центру зайнятості, перейшовши за посиланням https://bit.ly/3QktOou

Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!

Відділ організаційно-інформаційної роботи

та архівної справи