ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ, МЕШКАНЦІ ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ!

Дата: 31.12.2022 00:00

Фото без описуШановні земляки, мешканці селища Єзупіль,

сіл Ганнусівка, Побережжя, Стриганці та Довге!

Складно добрати слова привітання з Новим роком та Різдвяними святами у цей драматичний час. За рік ми отримали надто багато сумних звісток з фронту, надто багато наших героїв повернулися додому з траурним ескортом. Та все ж Різдвяна зоря, що сходить над нашим краєм і символізує прихід у свій найяснішого життєдайного світла, несе нам надію! Тож нехай новонароджене Дитя обійме своїми спасительними руками наш край, нашу громаду, лікує кожне серце, зболене втратами і хвилюванням за рідних воїнів. Різдво несе перемогу сил добра над злом. Сам Господь у ці дні каже нам: Я з вами у цій важкій борні з лютим ворогом! Бо українці нині - воїни світла.

Нехай це свято ще більше об'єднає нас вірою і впевненістю в перемозі. Бажаю повернення в новому році наших воїнів до своїх рідних, додому в нашу прекрасну громаду. А в ці різдвяні дні - миру, злагоди, затишку в кожній домівці! Попри все - гучної коляди на славу Богу! Солодкої куті дружньої гостини за різдвяним столом. І впевненого, сповненого добрих надій погляду у наших майбутнє.

Вітаю кожного з вас, включно із тими людьми, хто оселився в нашій громаді, шукаючи прихистку від жорстокої війни!

Низько вклоняюся нашим героям, що поклали життя, щоб ми нині могли зустріти це Різдво!

Щиро дякую кожному нашому мужньому захисникові, який зараз тримає над нами небо, щоб ми бачили в ньому Різдвяну зірку!

Христос ся рождає!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Голова Єзупільської територіальної громади