УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 07.04.2023 14:59

На виконання протоколу онлайн наради від 24.03.2023 департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністраціїхз керівниками структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад та начальникам відділів за напрямками роботи просимо провести інформаційні заходи з метою донесення інформації до батьків дітей з інвалідністю про можливість направлення дітей на реабілітацію.

Для забежпечення реабілітаційними послугами діти з інвалідністю направляються в реабілітаційні центри України, що працюють відповідно по постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.2022 №31.

Про проведену роботу повідомити на електронну адресу tus_upszn@ukr.net (виконавець В. Попович)