СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ "НАДІЯ НАЦІЇ"

Дата: 26.04.2023 10:16

У Вівторок, 25 квітня 2023 року, в Коледжі фізичного виховання відбулися спортивні змагання “Надія Нації” серед ЗЗСО Івано-Франківської області. У яких взяли участь вихованці 8 - 9 класів Довгівської і Стриганецької гімназії та Поберезький ліцей. Було сформовано дві гідних команди по 10 учнів, за сприяння Відділ освіти, культури, спорту та туризму Єзупільської селищної ради , чудово представили Єзупільську ТГ і свої навчальні заклади, показавши гарний результат у таких випробовуваннях:

- Баскетбол

- Волейбол

- Футбол

- Настільний теніс

- Загально-фізична підготовка

- Естафети

За результатами командних змагань:

4 місце - Поберезький ліцей

12 місце - Довгівська та Стриганецька гімназії

Також були відзначені призами від спонсорів учні з Побережжя за кращий результат по баскетболу ( Семенюк Андрій) та загально-фізичній підготовці ( Малійчук Максим).

Велика подяка тренерам за супровід, підтримку і наставництво:

Бойку Василю Михайловичу ( Побережжя) та Залецькій Марії Сергіївні (Довге і Стриганці).

Ще хочемо подякувати ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ" , який організував такий гарний захід.

Бажаємо нашим юним спортсменам бути сильними, тілом і духом.

Йти до своєї мети і ніколи не здаватися, бо ми НАЦІЯ НЕПЕРЕМОЖНИХ!

Слава Україні!

Героям Слава!