Запрошуємо на навчання випускників 9-х класів

Дата: 09.06.2023 10:28

Шановні випускники 9-х класів!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

до Бурштинського енергетичного фахового коледжу ІФНТУНГ за спеціальністю "Геодезія та землеустрій", яка функціонує  на базі Маріямпільської філії Дубовецького ліцею,  для  здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

7 ПЕРЕВАГ, ЩОБ НАВЧАТИСЯ У НАС:

1.Навчання за рахунок державних коштів.
2.Можливість щомісяця отримувати стипендію.
    3.Можливість продовжити навчання за ступеневою підготовкою в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу для здобуття ступеня освіти «бакалавр» та «магістр».
    4.Підвезення студентів до місця навчання
5.Проходження якісної навчальної практики
    6.Можливість отримати  глибокі знання в сфері землеустрою та кадастру, а також здатність застосувати знання для територіального формування, оцінки, реєстрації об’єктів нерухомості та прав на них, їх облік,планування землекористування та управління в галузі використання земельних ресурсів.
   7.Цікаве та  змістовне дозвілля.

Івано-Франківська область, с. Маріямпіль, вул. Галицька, 4 (Маріямпільська філія Дубовецького ліцею

+380 (96) 680 30 89   Осташ Ольга Степанівна