ОБЕРЕЖНО, БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО!

Дата: 21.06.2023 12:34

Борщівник Сосновського - отруйна і небезпечна рослина, яка є загрозою для здоров’я людей. Єзупільська селищна рада звертається до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, власників та користувачів земельних ділянок з проханням вжиття заходів по знищенню борщівника Сосновського на власних, прилеглих чи закріплених територіях. Наголошуємо, що землевласники або ж землекористувачі несуть відповідальність за невжиття заходів по боротьбі з бур’янами, оскільки на них може бути накладено штраф за статтями 52, 152 КУпАП. Розмір штрафу за порушення правил благоустрою для громадян становить від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн), для посадових осіб та підприємців – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (800-1700 грн).

Борщівник: чим небезпечний для людини