Єзупільська громада відзначила ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2023 16:32

Щороку, 28 червня, Україна відзначає ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ.

28 червня 1996 року, о 9:20 ранку, 315 - «ЗА» прийняття Конституції України, а значить - за народження нової, правової, демократичної держави.

З нагоди державного свята, в нашій громаді було проведено заходи, до яких залучились жителі смт Єзупіль, с. Побережжя, с.Ганусівка, с.Стриганці та с.Довге.

Конституція — це оберіг нашої державності «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».

Країна-терорист прагне нівелювати будь-яку статтю Конституції України та знищити право наших дітей вирости українцями!

Сьогодні, ми разом з вами, декларуємо всюди права, за які щодня наші воїни віддають свої життя! Права, які ідент

ифікують нас як українців. Права, які захищають нас і дають можливість відчувати себе вільними громадянами!

Вітаємо країну!
Слава Україні!