ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА У ЄЗУПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 27.07.2023 15:28

Цьогоріч, згідно з указом президента України Володимира Зеленського, День медика змінив свою дату на 27 липня. Причиною зміни стало небажання українських медичних працівників відзначати професійне свято у той же день, коли й держава-агресор.

Сьогодні в Єзупільській територіальній громаді на території КНП "Єзупільска міська лікарня" прозвучали слова привітання та вдячності від голови Ігоря Лукашевича, заступника голови Ольги Бойко, генерального директора КНП "Єзупільська міська лікарня" Ганни Худяк та старшої медичної сестри КНП "Єзупільська міська лікарня" Наталії Кабан.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, відданість справі та з нагоди професійного свята - подяки висловлено людям, які стоять на варті захисту здоров'я нашої громади.

Шановні медичні працівники, ваша доброта, турбота і професіоналізм завжди залишають слід у серцях тих, кому ви допомагаєте. Кожен ваш вчинок - це подвиг. Саме ви здатні змінити світ до кращого, лікуючи тіла і душі.

Дякуємо за ваші неоціненні зусилля та відданість медичній справі, попри непростий час, який ми зараз проживаємо