Засідання двадцять третьої позачергової сесії Єзупільської селищної ради восьмого скликання

Дата: 11.08.2023 18:42

11 серпня відбулося засідання двадцять третьої позачергової сесії Єзупільської селищної ради восьмого скликання з таким порядком денним:

1. Про розробку проєкту Стратегії розвитку Єзупільської селищної територіальної громади на період до 2030 року.
2. Про створення комунального підприємства "Єзупіль" Єзупільської селищної ради.
3. Про порядок призначення та звільнення керівників комунальних підприємств, що належать до комунальної власності Єзупільської селищної ради та затвердження типової форми контракту.
4. Про оголошення аукціону про передачу комунального майна Єзупільської селищної ради в оренду.
5. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Єзупільської селищної ради в новій редакції.
6. Про поновлення договору оренди землі.
7. Про надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.
8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу земельної ділянки на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону.
9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді (парафії) святого Миколая української Греко-Католицької церкви с.Побережжя.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
11.Про затвердження акту  земельно-погоджувальної комісії від 10.08.2023 року.
12. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій' із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок та інші важливі питання що стосуються громади.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.