Медичний огляд для внутрішньо переміщених осіб у Єзупільській територіальній громаді

Дата: 11.08.2023 18:52

01.08.2023р. в НКП "Єзупільська міська лікарня" для внутрішньо переміщених осіб та 08.08.2023р. в с. Довге 2, Єзупільська територіальна громада було проведено медичний огляд жителів

Мобільною медичною бригадою (Товариство Червоного Хреста України)

Огляд сімейного лікаря, вимірювання артеріального тиску, пульсоксиметрія, глюкометрія (вимірювання цукру в крові), призначення лікування, рекомендацій, надання медичних препаратів згідно призначення лікаря (безкоштовно), спостереження в динаміці (при можливості). Також при потребі надавались медикаменти!

Висловлюємо щиру подяку ТОВАРИСТВУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА,а також жительці Левицькій Галині Миронівні за те, що надала своє житло для проведення прийому жителів, за адресою: с. Довге, вул. Зарічна, 25.

На зображенні може бути: 4 людини та люди навчаютьсяНа зображенні може бути: 2 людини, лікарня та текст

На зображенні може бути: 5 людей, лікарня та текстНа зображенні може бути: 3 людини, дитина та текстНа зображенні може бути: 1 особа