День пам'яті захисників України в Єзупільській територіальній громаді

Дата: 29.08.2023 10:16

Сьогодні, 29 серпня в селищі Єзупіль Єзупільської територіальної громади біля могил загиблих героїв відбулася панахида до Дня пам'яті захисників України.
Вічна пам'ять і шана загиблим військовим України. Важко знайти слова втіхи, неможливо залікувати біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай світлі спогади про покійних захисників назавжди залишаться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, всіх, хто знав героїв, любив і поважав. Слава Українським воїнам!

На зображенні може бути: 11 людей

На зображенні може бути: 11 людей та натовпНа зображенні може бути: 10 людей, трава та натовпНа зображенні може бути: 1 особа, фрукт, кукурудза та текстНа зображенні може бути: 2 людиниНа зображенні може бути: 1 особаНа зображенні може бути: 2 людини та текстНа зображенні може бути: 4 людини