Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Наш дім – Україна! Живи і працюй в Україні!

Дата: 04.09.2023 20:56
Кількість переглядів: 64

Під таким гаслом сьогодні, 11 серпня 2023 року, за ініціативи голови Івано-Франківської військової адміністрації Світлани Онищук відбувся ярмарок вакансій для прикарпатців та нових жителів нашої області - внутрішньо переміщених осіб, організатором якого є Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

«Працевлаштування є одним із найважливіших напрямків підтримки внутрішньо переміщених осіб. Ми продовжуємо працювати разом із органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, міжнародними та громадськими організаціями, щоби переселенці змогли адаптувалися на новому місці, на Прикарпатті», - підкреслила заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко.

Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк зазначив: «Основна мета організації ярмарку вакансій - сприяння у працевлаштуванні безробітних та шукачів роботи, в тому числі внутрішньо переміщених осіб на вакантні посади з повним соціальним пакетом та достойною заробітною платою, які сьогодні презентують роботодавці області».

Понад 200 вакантних посад для вимушених переселенців представили 50 роботодавців під час  заходу. Консультували та презентували свої послуги та вакансії також Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Головне управління Пенсійного фонду України в Івано- Франківській області, Головне управління Національної соціальної сервісної служби в Івано-Франківській області.

До участі у ярмарку вакансій долучилися 10 громадських організацій та благодійних фондів, міжнародні донори та партнери, які презентували свої проєкти щодо сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб.

В рамках ярмарку вакансій працівники служби зайнятості надавали професійні консультації щодо послуг служби зайнятості з рекрутингу, профнавчання та отримання ваучера, інформацію про найактуальніші вакансії на ринку праці області та за її межами, в тому числі з наданням житла, а також застосовувались профорієнтаційні методики, які допомогли дізнатися про власні професійні схильності шукачів роботи.

Для найменших відвідувачів діяла локація, де малеча взяла участь у конкурсі загадок та малюнків, пройшла різноманітні завдання та квести, пов’язані з визначенням схильності до певного виду професій.

До відома:
Від початку 2023 року 1072 особи з числа внутрішньо переміщених осіб перебували на обліку в обласній службі зайнятості.

За сприяння служби зайнятості 343 особи працевлаштовано. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 7 осіб. Крім того, 66 осіб були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. 81 особа проходила професійне навчання, 56 осіб отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації. 6 осіб отримали мікрогрант на започаткування або розвиток власної справи.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора