Засідання двадцять четвертої сесії Єзупільської селищної ради восьмого демократичного скликання

Дата: 22.09.2023 20:05

У П’ятницю, 22 вересня, відбулося засідання двадцять четвертої сесії Єзупільської селищної ради восьмого демократичного скликання. Селищний голова Ігор Лукашевич розпочав засідання з Гімну України та хвилини мовчання для вшанування пам’яті загиблих Героїв.

На розгляд сесії було винесено 19 питань порядку денного.

- Про створення молодіжної ради приЄзупільській селищній раді

- Про затвердження передавальних актів

- Про зміну найменування опорних закладів освіти Єзупільської селищної ради та філій

- Про оплату за навчання та контингент учнів Школи мистецтв Єзупільської селищної ради.

- Про затвердження проекту рішення “Про затвердження правил благоустрою та утримання території населених пунктів Єзупільської територіальнох громади”

- Про затвердження програми “Фінансова підтримка комунального підприємства “ЄЗУПІЛЬ” Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франквської області на 2023 рік”

- Про внесення змін до селищного бюджету та затвердження протоколів комісії з питань бюджету, фінансів, податків.

- Про затвердження фінансового плану ( первинна медична допомога) комунального некомерційного підприємства “Єзупільська міська лікарня” Єзупільської селищної ради Івано-Франквсього району Івано-Франківської області на 2023 рік зі змінами.

- Про затвердження звіту щодо виконання фінансового плану (первинна медична допомога) комунального некомерційного підприємства “Єзупільська міська лікарня” Єзупільської селищної ради Івано-Франквсього району Івано-Франківської області за шість місяців 2023 року.

- Про затвердження фінансового плану (вторинна медична допомога) комунального некомерційного підприємства “Єзупільська міська лікарня” Єзупільської селищної ради Івано-Франквсього району Івано-Франківської області на 2023 рік зі змінами.

- Про затвердження звіту щодо виконання фінансового плану (вторинна медична допомога) комунального некомерційного підприємства “Єзупільська міська лікарня” Єзупільської селищної ради Івано-Франквсього району Івано-Франківської області за шість місяців 2023 року.

- Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах частини території Єзупільської селищної ради.

- Про наданя дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

- Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді (парафії) Пресвятої Тройці української Греко-католицької церкви села Стриганці.

- Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді (парафії) святого Миколая української Греко-католицької церкви селища Єзупіль.

- Про затвердження актів земельно-погоджувальної комісії від 21.09.2023.

- Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості )

- Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок.