Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Єзупільська територіальна громада взяла участь у засіданні установчих зборів ГО "Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області".

Дата: 24.09.2023 20:13
Кількість переглядів: 83

У суботу, 23 вересня, в селі Лани, Дубівецької територіальної громади, селищний голова Ігор Лукашевич, заступник селищного голови Ольга Бойко та керівник КП "Єзупіль" Олексій Кудла взяли участь в засіданні установчих зборів ГО "Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області".

До зборів також долучилися начальник головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький та начальник добровільної пожежної команди польського міста Кадлуб-Туравський Анджей Латусек, який неодноразово ділився досвідом роботи іноземних колег ДПК в Польщі з представниками наших громад.

КП "Єзупіль" є одним із п'яти засновників ГО "Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області".

Асоціація створена з метою виконання комунальних завдань у сфері пожежної охорони та загальної пожежної безпеки. Важливим також є розвиток співпраці з міжнародними організаціями, залучення іноземних інвестицій, а також реалізація проєктів, спрямованих на розвиток руху добровільних пожежних команд.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора