ПРАЦІВНИКИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ-2023

Дата: 27.10.2023 13:59

Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови, який згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського, відтепер відзначатиметься саме цього дня, працівники Єзупільської селищної ради долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цього року авторкою тексту є українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Читав його Олексій Гнатковський – актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш». Назва радіодиктанту-2023 – «Дороги України».

Щороку українці з будь-якої точки світу можуть долучатися до написання диктанту та відчути себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого духовного скарбу, що об’єднує, - рідної мови.

На зображенні може бути: 8 людей та люди навчаються

На зображенні може бути: 4 людини та люди навчаються