Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття провели круглий стіл з питань реклами для студентів та викладачів Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму

Дата: 03.11.2023 16:45

02 листопада 2023 року спеціалсти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держподспоживслужби в Івано-Франківській області провели захід у форматі круглого столу на тему «Захист прав споживачів у контексті інформаційно-рекламної діяльності» для студентів та викладачів Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ.

Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, серед яких:

- повноваження та вплив Держпродспоживслужби на систему захисту прав споживачів в Україні; інформаційний вплив на споживчу активність;

- державне регулювання рекламної індустрії; норми Закону України «Про рекламу» зі змінами від 02.10.2023 року.

Детально обговорено поняття недобросовісної, прихованої, дискримінаційної, соціальної реклами; проаналізовано найбільш поширені порушення у сфері реклами, які зафіксовані на території області.

Крім того, працівники управління поділились практичним досвідом здійснення контролю у сфері реклами, а також учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні питання.