Всесвітній тиждень обізнаності про протимікробну резистентність – розповідаємо корисну інформацію для приватних ветеринарів

Дата: 22.11.2023 13:14

Продовжуємо розповідати про проблеми стійкості до протимікробних препаратів у Всесвітній тиждень обізнаності про протимікробну резистентність.

Протимікробні препарати у ветеринарній медицині відпускаються за ветеринарним рецептом, або спеціалістом, який здійснює свою професійну діяльність за ліцензією на ветеринарну практику.

Тож коли і як слід використовувати  протимікробні засоби (ПМЗ) приватним ветеринарам:

-  застосовуйте лише затверджені ПМЗ;

- не забувайте враховувати дослідження протимікробної чутливості, коли призначаєте ПМЗ;

- не забувайте вказувати рецепті ПМЗ детальну інформацію про протоколи лікування та період виведення ПМЗ.

Дбаймо про своє здоров’я та здоров’я наших тварин – у нас єдине здоров’я!