Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Засідання двадцять сьомої сесії Єзупільської селищної ради

Дата: 20.12.2023 13:27
Кількість переглядів: 54

У вівторок, 19 грудня, відбулося засідання 27 сесії Єзупільської  селищної ради. 
На початку пленарного засідання сесії селищний голова Ігор ЛУКАШЕВИЧ вручив нагороди від Івано-Франківської обласної ради "Лицар бойового чину". 
До нагородження було представлено :
 ⁃ Богдана Баранецького
 ⁃ Михайла Кабана
 ⁃ Богдана Соколюка
 ⁃ Василя Ферштея (посмертно)
 ⁃ Юрія Титоренка.
Також грамотами начальника Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за патріотизм, активну громадську позицію, сприяння Збройним Силам України у протистоянні російській агресії нагороджено Єзупільський та Поберезький ліцеї.  Селищний голова подякував всім за патріотичну позицію, і побажав здоров’я, Божого благословення та Перемоги. 

Після вручення медалей сесія продовжила свою роботу згідно порядку денного та прийняла ряд важливих рішень, зокрема: бюджет територіальної громади на 2024 рік, місцеві програми, земельні питання.
Доповідаючи про основний фінансовий документ громади, начальниця фінансового відділу Оксана Савчук наголосила, що бюджет Єзупільської ТГ на 2024 рік сформований виходячи з норм Бюджетного та Податкового кодексів України, та особливостей, визначених Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік». Доходи бюджету громади на 2024 рік розраховано у сумі 62808894 грн. Оксана Савчук зазначила, що по структурі видатків в розрізі головних розпорядників біля 64% обсягу видатків займають заклади освіти (40332925 грн).
Одним із основних напрямків є соціальний захист та соціальне забезпечення населення. На цей напрямок заплановано 403910 грн.
Для забезпечення якісного рівня медичної допомоги жителям громади на охорону здоров’я на 2024 рік планується направити з бюджету громади 1773000 грн.
Передбачено у бюджеті громади і кошти на підтримку Збройних сил України 500000 грн.
Селищний голова зазначив, що ця сума може корегуватися при потребі в залежності від запитів наших захисників при розподілі вільного залишку.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора