Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Якість питної води та її вплив на здоров’я людини

Дата: 15.01.2024 14:32
Кількість переглядів: 136

■Питна вода – основа життєдіяльності людини. Вона забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем, істотно впливає на всі фізіологічні та біохімічні процеси, що відбуваються в організмі людини. Багато бактерій і вірусів у воді призводять до інфекційних захворювань та епідемій, а токсичні речовини – до масових отруєнь. 

 ■Війна проти України призвела до значного забруднення водних ресурсів. Це особливо помітно в районах, де активно ведуться бойові дії. Таке забруднення може мати довгострокові наслідки для здоров’я людей. Тому потрібно своєчасно контролювати якість питної води та реагувати на невідповідність показників гігієнічним вимогам, бо це може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям населення. 

■Питна вода повинна відповідати вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні  вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», а вміст шкідливих речовин у воді не повинен перевищувати гранично допустимі норми.  Згідно зазначеного нормативного документу питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати таким гігієнічним вимогам: бути безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні, мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад.

 

■ Параметри якості питної води поділяються на три загальні категорії:

■фізичні,  ■хімічні,  ■мікробіологічні.

Фізичні властивості питної води визначаються такими органолептичними показниками:   присмак, забарвленість, запах і каламутність. Безумовно, якісна вода насамперед повинна бути «смачною», тобто не містити будь-якого запаху чи присмаку, бути абсолютно прозорою, безбарвною та не містити осаду. 

Саме за оцінкою смакових якостей води ми складаємо перше враження про її безпечність та чистоту. 

Хімічні властивості включають у себе концентрації шкідливих речовин у цілому і важких металів зокрема, сліди органічних сполук, загальну мінералізацію води. Питна вода повинна бути оптимально збалансованою за своїм хімічним складом – надлишок або нестача тих чи інших елементів може мати наслідки для здоров’я. 

Крім збалансованості хімічного складу, питна вода не може містити жодних патогенних мікроорганізмів, а також продуктів людської діяльності. 

Мікробіологічні показники епідемічної безпеки стосуються коліформних бактерій, кишкової палички, а також конкретних видів патогенних бактерій (таких, як холерний вібріон), вірусів (гепатиту А) і найпростіших паразитів. Перевищення таких показників може призвести до виникнення інфекційних хвороб у людини.

Вплив води на наше здоров’я!!!

Питна вода є необхідною для нашого здоров’я. Вона допомагає підтримувати нормальну температуру тіла, забезпечує живлення клітин, допомагає у виведенні токсинів та залишків обробки відходів з організму. 

Добра гідратація також покращує роботу серця, нирок та кишечника, а також сприяє підтримці здорової шкіри та гарного фізичного стану.

Проте, як відомо, у воді є мікроорганізми, бактерії, віруси, токсичні речовини, які викликають різні захворювання, такі як:

►Інфекційні хвороби: вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерію, холеру, ротавірусні інфекції, лептоспіроз, ботулізм та ін.  

►Паразитарні захворювання: аскаридоз, лямбліоз та ін.

►Неінфекційний характер носять: дерматози, екземи, цироз печінки, анемія, серцево-судинні, сечокам’яні хвороби, розлади нервової, травної систем та ін..

►Хвороби, пов’язані з хімічним забрудненням води: водно-нітратна метгемоглобінемія, флюорози, отруєння пестицидами та інші.

Розберемо конкретніше, як якість води може впливати на організм.  

Висока жорсткість води (підвищений вміст у ній солей кальцію і магнію) спричиняє сечокам’яну, нирковокам’яну, жовчнокам’яну хвороби, а також подагру. 

Вживання води, яка забруднена нітратами, призводить до виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії. 

При вживанні занадто високо мінералізованої води можливі зміни електролітного обміну, порушення функцій серцево-судинної системи, нирок, а також органів травлення і опорно-рухового апарату. Слабомінералізована вода провокує гіпертонічну хворобу, виразки дванадцятипалої кишки і шлунку, холецистит, хронічний гастрит, нефрит і так далі. Недостатня кількість кальцію у вживаній воді порушує функціональний стан серцевого м'яза, що в подальшому призводить до тяжкості перебігу кардіоваскулярних захворювань. 

І навпаки, при надлишку кальцію ймовірне виникнення сечокам'яної хвороби, порушення водно-сольового обміну і раннє звапніння кісток у дітей. 

Зважаючи на те, що запорукою нашого здоров’я є питна вода, а оцінка якості питної води не завжди задовільна, виникає питання що саме ми п’ємо? 

Слід зазначити, що єдиним способом оцінити якість та безпечність питної води – це проводити лабораторні дослідження в лабораторії. Адже мікробіологічне забруднення чи значна кількість певних хімічних домішок інколи не змінюють суттєво органолептичних властивостей води, а тому і не викликають підозри щодо її небезпечності. 

У зв’язку з цим, якщо Вам цікаво дізнатись про показники якості питної води, яку споживаєте,  Ви можете звернутись в лабораторію Богородчанського відділу Івано-Франківського районного відділу ДУ “Івано-Франківський  обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». 

Фахівці проведуть відповідні лабораторні дослідження, нададуть Вам результат, а також рекомендації при невідповідності показників гігієнічним вимогам.

Підсумовуючи, рекомендуємо звертати увагу на те, яку питну воду Ви споживаєте та дотримуватись таких правил, щоб попередити її можливий негативний вплив на організм:

■ для питних потреб та приготування їжі використовуйте лише питну воду з перевірених джерел, кип’ячену чи бутильовану воду;

■ користуйтеся фільтрами та водоочисними системами;

■ не вживайте лід, якщо не впевнені, що він зроблений з безпечної води;

■ при використанні бутильованої води звертайте увагу на маркування – наявність інформації про виробника та його адресу, склад води, наявність документів, що засвідчують її якість, дату виготовлення, умови зберігання та їх дотримання при реалізації;

■воду з відкритих водойм використовуйте тільки для технічних цілей;

■створюйте достатній запас питної води при організації прогулянок, відпочинку на природі тощо;

■дотримуйтеся правил особистої гігієни;

■купайтеся тільки в спеціально відведених місцях.

Бережіть своє здоров’я та будьте впевнені у якості питної води, яку ви споживаєте.

 

Фахівець з дослідження факторів навколишнього середовища 

санітарно-гігієнічної лабораторії 

Богородчанського відділу 

Івано-Франківського районного відділу 

ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ»           Юлія КОС

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора