Ми пам’ятаємо про вас, Герої!

Дата: 20.02.2024 16:20

Сьогодні, 20 лютого, в Єзупільській громаді з нагоди десятої річниці трагічних подій на Майдані відбулося віче-реквієм «Ми пам’ятаємо про вас, Герої», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.
З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, біля пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні зібрались жителі громади, представники органів місцевого самоврядування та духовенства.

Священнослужителі церкви Святого Миколая УГКЦ селища Єзупіль о.Володимир КАДЛУБ та о.Микала КУДЛОВСЬКИЙ відслужили поминальну панахиду за загиблими Героями.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У своєму звернення селищний голова Ігор ЛУКАШЕВИЧ зазначив, що Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну. Як і десять років тому, так і сьогодні наша держава доводить всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості.
Герої не вмирають!!!
Слава Україні!!! Героям Слава!!!