Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

В ЄЗУПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ У МЕЖАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 06.03.2024 15:37
Кількість переглядів: 402

Сьогодні, 06 березня, в Поберезькому ліцеї  Єзупільської селищної ради стартував другий етап змагань у межах проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ», який передбачає змагання шкільних команд на рівні громади.

Фото без опису

Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України під гаслом «Разом переможемо!». Метою проєкту є формування ефективної моделі розвитку фізичної культури й спорту у закладах загальної середньої освіти, сталих традицій та мотивацій учнівської молоді щодо фізичного виховання як важливого чинника забезпечення здорового способу життя та європейських стандартів і підходів до організації дозвілля.
Селищний голова Ігор ЛУКАШЕВИЧ та начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Єзупільської селищної ради  Леся РЕГЕЙ відкриваючи змагання привітали присутніх та побажали перемоги найсильнішому.

Фото без опису
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, завдяки кому сьогодні українські діти мають можливість жити, навчатися, займатися спортом.

Участь у спортивному заході взяли команди Єзупільського ліцею, Стриганецької філії Єзупільського ліцею та Поберезького ліцею.

Фото без описуФото без опису
За результатами змагань маємо наступні результати:
Юнаки: 
1 місце –  команда Стриганецької філії Єзупільського ліцею
2 місце - команда Поберезького ліцею
3 місце - команда Єзупільського ліцею
Дівчата: 
1 місце - команда Поберезького ліцею
2 місце - команда Єзупільського ліцею

Фото без опису
Юні спортсмени продемонстрували спортивні здібності, згуртованість, високий рівень командної співпраці та жагу до перемоги. Вчителі команд активно координували та надихали учнів.

За підсумками товариського матчу учасники команд отримали дипломи та спортивні призи.

Фото без опису
Гордимося нашими молодими спортсменами та бажаємо і надалі бути активними та наполегливими! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Фото без описуФото без опису
#РазомПереможемо #плічОпліч #шкільніЛіги 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора