ЗУСТРІЧ ВПО З ПРЕДСТАВНИКАМИ БО «КАРІТАС ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

Дата: 13.03.2024 11:32

У вівторок, 12 березня, в Єзупільській селищній раді відбулася зустріч внутрішньо-переміщених осіб з представниками БО «Карітас Івано-Франківськ» - психологом Денисом ПОДОЛЯКОМ та юристкою Іриною ЖУРАВЛЬОВОЮ. Участь у заході також взяли: селищний голова Ігор ЛУКАШЕВИЧ, заступник селищного голови Ольга БОЙКО, начальник відділу соціального захисту Надія СТАХНЮК та директор центру надання соціальних послуг Ганна ЧЕРЕПАХА.

Фото без описуВ процесі зустрічі внутрішньо переміщені особи отримали консультації з юридичних питань, обговорили ментальне здоров’я та поспілкувались з представниками місцевої влади.
Щиро дякуємо команді БО «Карітас Івано-Франківськ», за співпрацю, плідний захід, практичні поради.
Разом переможемо!