Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Мобільний застосунок для осіб, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, чи перебувають у групі ризику

Дата: 14.03.2024 14:34
Кількість переглядів: 150

Фото без опису

   Національна поліція України та МВС за підтримки уряду Великобритонії з Фондом ООН у галузі народонаселення презентували новий мобільний додаток для жінок, які постраждали від домашнього насильства, або належать до групи ризику. 

Що це за додаток ?

   Застосунок спрямований на полегшення отримання допомоги тією категорією жінок, які не мають можливості подзвонити у поліцію через фізичні особливості (наприклад, особи з порушенням слуху), тотальний контроль особистого життя, відсутність коштів на рахунку тощо. Мобільний застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102. У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою.

   Зовнішній інтерфейс застосунку замасковано під звичайний мобільний застосунок у телефоні жінки. Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або гендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону. Тому наша ціль — максимально поінформувати жінок, залишаючись непомітними для кривдників.

   Застосунок уже працює, він доступний до звантаження у Google Play та App Store, однак його назва засекречена. Щоби завантажити програму, потрібно зателефонувати на гарячу лінію 116 123, або написати організації «Розірви коло» в приватні повідомлення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора