Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

На Прикарпатті стартує патріотичний конкурс для школярів “Єдиним серцем – ми Україна”

Дата: 15.03.2024 08:46
Кількість переглядів: 259

Фото без опису

Конкурс проводиться серед закладів загальної середньої освіти області та має на меті виховання патріотичної молоді та підтримку талановитих дітей.

«Ми запускаємо проєкт, який має завершитись до 1 червня. Це – обласний конкурс «Серцем єдиним, ми - Україна». Мета конкурсу – посилення національно-патріотичного виховання, підтримка талановитих та обдарованих дітей і сприяння їх психоемоційному розвантаженню», - повідомила Онищук.

За її словами, до конкурсу запрошують учнів 9-11 класів, які навчаються на Прикарпатті.

«В кожному селі, у наших тергромадах, родинах є близькі та друзі наших захисників та захисниць. Творчий конкурс буде присвячений тим моментам, що діти будуть описувати подвиги наших героїчних захисників, або тих героїв, які віддали життя за Україну», - зазначила голова Івано-Франківської ОДА. Кращі твори про захисників та захисниць будуть опубліковані. Також вони увійдуть у збірку про Героїв нашого часу, яку планують видати.

Окрім творчого конкурсу, шкільні команди зможуть себе проявити у хореографії та у вокальному мистецтві. До складу журі конкурсу запросять військових, митців та педагогів.

Конкурс проведуть у три етапи - на рівні громад, районів та області. Заключний етап завершиться галаконцертом в Івано-Франківській обласній філармонії. На переможців очікують цінні призи та відпочинок за кордоном.

Детальніше про конкурс в цьому -> відео.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора