У ВІВТОРОК, 19 БЕРЕЗНЯ, СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ІГОР ЛУКАШЕВИЧ ЗУСТРІВСЯ З ПРАЦІВНИКАМИ ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНСПЕКЦІЇ КАРПАТСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 20.03.2024 13:46

Головною темою зустрічі було питання щодо функціонування веб-ресурсу “ЕкоЗагроза” та питання фіксації фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації із застосуванням ЕкоЗагрози.
З метою залучення громадських активістів до вирішення екологічних проблем, надано роз’яснення щодо застосунку ЕкоЗагроза, де на інтерактивній мапі України можна подивитися дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій Україні.
Громадяни також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали. Наприклад, про горіння військової техніки; пожежі в лісі; розлив нафтопродуктів чи отруйних речовин у ґрунт або водойму; викид отруйних речовин у повітря тощо.
Посилання на вебресурс ЕкоЗагроза, завантажити додаток можна в GooglePlay і AppStore.
Також під час зустрічі обговорено проблемні питання у сфері екології на території громади.