Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Уряд ухвалив рішення, яке запускає програму Мінветеранів із забезпечення ветеранів та їхніх родин безоплатною психологічною допомогою

Дата: 21.03.2024 13:41
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

🔹Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з ментальної, спортивної, фізичної, психологічної реабілітації та професійної адаптації.

🔹Дане рішення, зокрема, дає старт програмі Мінветеранів щодо забезпечення українських ветеранів та членів їхніх сімей безкоштовною психологічною допомогою у громадах.

🔹Наразі відбувається наповнення Реєстру постачальників послуг з психологічної реабілітації. До нього можуть бути включені спеціалізовані заклади будь-якої форми власності, в тому числі й фізичні особи-підприємці, які надають такі послуги. Своєю чергою Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг – у 2024 році на це передбачено 160 млн грн.

🔹Крім того, затверджений Порядок використання коштів дозволяє здійснювати заходи із професійної адаптації ветеранів війни, членів їх сімей, надавити послуги у центрах соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Мінветеранів. А також здійснювати підготовку та участь національних збірних команд України у міжнародних спортивних змаганнях та розвитку спорту ветеранів війни.

🔹Нагадаємо, Мінветеранів розроблено трирівневу систему організації та надання психологічних послуг, яка дозволить забезпечити швидкий доступ ветеранів та їхніх рідних до кваліфікованої психологічної допомоги.

🔹Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування від Мінветеранів, потрібно подати заяву до Реєстру суб’єктів надання послуг із надання психологічної допомоги для ветеранів та членів їх сімей (https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login). Покрокову інструкцію як це зробити через “Кабінет надавача” – дивіться тут https://is.gd/sTBXFs


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора