Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Освітня соціально-реабілітаційна програма для ветеранів війни "Віднайди себе": опитування ветеранів- 2024

Дата: 21.03.2024 13:49
Кількість переглядів: 43

Фото без опису

Шановні українці!

Кожна ваша думка дуже важлива для нас та допоможе Прикарпатському національному університету створити найкращі умови для повернення від військової служби до цивільного життя через нову професійну освіту, програми фізичної та психологічної реабілітації.

Заповніть просту та коротку форму опитування!

https://lime.pnu.edu.ua/index.php/898384?lang=uk

Нагадаємо, 8 вересня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підтримав ідею Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про те, аби українські університети стали центрами фізичної та соціально-психологічної реабілітації ветеранів війни. Адже вони мають відповідний науковий і навчальний потенціал, який за підтримки держави, може реалізовувати це надважливе для України завдання. Про це йшлося під час онлайн зустрічі Глави держави зі студентами фізичного виховання та спорту закладів вищої освіти України.

30 січня 2024 року вийшла постанова Кабінету міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту з переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти засобами освіти, спорту та реабілітації», якою було визначено Прикарпатський національний університет одним із пʼяти університетів України, на базі яких буде здійснюватися пілотний проєкт.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора