З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

Дата: 01.04.2024 13:00

З метою забезпечення охорони, відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів наказом Агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області від 22 березня 2024 року № 8 на території Івано-Франківської області забороняється любительське рибальство, добування водних біоресурсів на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у водних об’єктах з природним відтворенням в таких межах і у такі терміни:

- в р. Дністер з усіма притоками – з 1 квітня по 10 червня 2024 р.;

- у всіх інших річках та їх кореневих водах – з 1 квітня по 20 травня 2024 р.;

- в придаткових водах – з 1 квітня по 30 червня 2024 р.;

Як виняток, надати рибалкам-любителям право обмеженого вилову риб лише з берега на визначених у ДОДАТКУ № 1 ділянках водойм, в світлу пору доби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою, дотримуючись встановлених Правилами любительського рибальства норм улову та мінімально дозволених для вилову розмірів водних біоресурсів.