Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Безкоштовне навчання для ветеранів і ветеранок з Сертифікаційною програмою "Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Дата: 05.04.2024 14:33
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 №1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціального та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Громадська організація «Школа врядування» (вх.лист №1 від 29.03.2024) та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою "Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення" (далі – Сертифікатна програма).

Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року.

Прийом заявок триватиме до 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 8 квітня включно.

Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та впроваджується в рамках проекту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі в органах місцевого самоврядування». Проект втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Мета – сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням. Після навчання, учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах місцевої влади.

Детальніша інформація про Сертифікатну програму та умови відбору за посиланням: http://bit.ly/3uXJFoh.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора