Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Анонімне онлайн - опитування щодо рівня вживання алкогольних напоїв серед населення Івано-Франківської області

Дата: 08.04.2024 16:28
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

В рамках проведення заходів  щодо обізнаності  про алкоголь у квітні,  Державна установа «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ініціює проведення онлайн-опитування «Скринінг рівня вживання  алкогольних напоїв серед населення Івано-Франківської області» за тестом Всесвітньої організації охорони здоров’я- AUDIT (The Alcohol Use Disorders Identification Test).  Цей тест використовується в усьому світі  як інструмент для скринінгу та виявлення небезпечного та шкідливого споживання алкоголю і вказує на три рівня проблеми: небезпечний вплив на здоров’я, симптоми залежності, поведінкові та соціальні відхилення через споживання алкоголю.

Щоб пройти анонімне опитування, перейди за посиланням ---> 

https://docs.google.com/forms/d/1COySAPFvhQKsUN5cTSRL8UfNXdLD3_6ZsfaO1cGqm_M/edit

Наголошуємо,  що опитування анонімне і безкоштовне, результати будуть аналізуватися в узагальненому вигляді з відповідями інших учасників анкетування для проведення подальшого картування в розрізі територіальних громад.

Алкоголь – це токсин, який вражає всі органи і системи людського організму. Вживання алкоголю є  одним із п’яти основних факторів ризику неінфекційних захворювань – раку, серцево-судинної системи, хвороб шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету,  призводить до інфаркту, інсульту, травматизму, нещасним випадкам тощо.

Всупереч міфам, алкоголь НЕ допомагає боротися зі стресом, а навпаки посилює тривожність та збільшує рівень стресу. ВООЗ наголошує:

БЕЗПЕЧНОЇ ДОЗИ АЛКОГОЛЮ НЕ ІСНУЄ !


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора