Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

УВАГА!!! Компанія ТОВ ВТФ «УГРИНІВ» інформує про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на полях на території ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ громади з 09 по 14 квітня 2024 р.

Дата: 09.04.2024 14:18
Кількість переглядів: 631

Фото без опису

Компанія ТОВ ВТФ «УГРИНІВ» інформує про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на полях на території ЄЗУПІЛЬСЬКОЇ громади в наступних населених пунктах:
смт Єзупіль, с.Побережжя, Стриганці, Довге з 09 квітня 2024 р.  по 14 квітня 2024 р. (в час з 22:00 до 7:00).

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».
У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.

Вид препаратів: Бор та Коннект.

Спосіб внесення: наземний.

Згідно «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо взяти інформацію до уваги - бджолярів та власників пасік.

Керівник ТОВ ВТФ "УГРИНІВ" Воловець Василь


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора