Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

За три місяці поточного року за сприяння обласної служби зайнятості вже працевлаштовано понад три тисячі громадян

Дата: 10.04.2024 14:06
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

     У січні – березні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,1 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 4,6 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 3,1 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 69%. По Україні рівень укомплектування – 42%, область займає 2 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,3 тис. грн.

     Послугами служби зайнятості у січні - березні 2024 року скористалися 9,7тис. осіб, з них 6.0 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 3,5 тис. осіб, зокрема 1,9 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування склав 36% (по Україні - 23%, 1 місце).

    До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 59
осіб. Крім того, 583 особи були залучені до суспільно корисних робіт в умовах
воєнного стану.

     З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 665 безробітних проходили професійне навчання. 287 осіб отримали ваучер на навчання та
підвищення кваліфікації.

     Станом на 1 квітня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тис. осіб.

     Вкотре наголошуємо на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців. Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN ).

     Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора