В ЄЗУПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ТВОРЧОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «СЕРЦЕМ ЄДИНИМ, МИ – УКРАЇНА»

Дата: 11.04.2024 17:00

Сьогодні, 11 квітня, в Єзупільській громаді відбувся перший етап творчого обласного конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна». Мета такого проекту - підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоційному розвантаженню.

Конкурс проходить за ініціативи голови обласної державної адміністрації - начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук.
До масштабного проєкту долучилися учні 8-11 класів Поберезького та Єзупільського ліцеїв Єзупільської громади. Команди учасників представили на розгляд журі цікаві проєкти, логотипи команд та композицій на патріотичну тематику.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису
Конкурсанти показали свої найсильніші сторони та ретельну підготовку, тому суддям складно було обирати переможця. Але переможець мав бути один. І ним стала команда Поберезького ліцею, яка буде представляти Єзупільську громаду у другому районному етапі конкурсу.

Висловлюємо вдячність всім учням та вчителям за таланти, наполегливість, креативність та творчий підхід до заходу.