МУЗЕЙ ІСТОРІЇ СЕЛА ПОБЕРЕЖЖЯ ПОПОВНИВСЯ УНІКАЛЬНИМИ ЕКСПОНАТАМИ

Дата: 11.04.2024 20:47

Сьогодні почесний житель Єзупільської громади Євстахій КРИЖАНІВСЬКИЙ, який родом з села Побережжя, передав в Музей історії села надзвичайно цінні надбання  - книги реєстрації вінчань, хрещень та смертей.

Передані матеріали датовані починаючи з 1800 року.

Це дивом врятовані книги зі старої кам’яної церкви, яка вщент була спалена радянськими окупантами.

Також серед матеріалів протоколи, відомості про податки та довідки. Всього музей поповнився 71 книгою, що надасть можливість жителям Побережжя більш детально вивчити історію рідного краю.

Фото без описуФото без описуФото без опису
Раніше Євстахій Іванович вже передавав у музей ікони, яким більше 200 років, церковні та друковані книги, де зібрані архівні документи села з Львівського архіву, копію Указу Польського короля, яка засвідчує реальну дату заснування Побережжя.

Щиро дякуємо Євстахію Івановичу за безцінні матеріали, які слугуватимуть для майбутніх поколінь.