Протягом травня, буде проводитися пероральна імунізація диких тварин проти сказу на території області

Дата: 25.04.2024 12:03

Тисменицький відділ Івано-Франківського районного управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2024 рік та листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.04.2024 11.3.2-3/7767 на території Івано-Франківської області, протягом травня 2024 року, буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах на перехрестях доріг, на території вирубок.