Простір "Вільна" створює благодійні ініціативи для підтримки жінок, котрі потребують допомоги

Дата: 13.05.2024 16:44

Просимо Вас долучатися до наших благодійних ініціатив для підтримки жінок, котрі потребують допомоги, а також звертаємося до Вас з проханням поширити інформацію про те, що щотижня у нас проводяться психосоціальні групи підтримки для представниць родин ветеранів, які:

1. очікують на повернення рідних з війни

2. повернення рідних з війни

3. зазнали втрати рідних на війні

В нашому просторі Ви станете частиною міцного ланцюга взаємної підтримки, разом ми розкриємо ресурс спільної стійкості, а фахівчині простору нададуть Вам корисні інструменти самодопомоги для складних життєвих ситуацій. Групи підтримки супроводжуються фаховими психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом проведення підтримуючих груп, тож ви отримаєте не лише взаємопідтримку, а й допомогу фахових спеціалісток. Ми впевнені, що цей простір буде корисним та допоможе багатьом жінкам отримати необхідну підтримку і допомогу.

Додаємо електронну Google-форму, де всі бажаючі можуть зареєструватися на дані групи: