Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

УВАГА!!! Компанія ТОВ ВТФ «УГРИНІВ» інформує про оприскування посівів пшениці і сої з 24 по 25 травня на території смт.Єзупіль, с. Стриганці і с.Рошнів

Дата: 23.05.2024 13:14
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

Компанія ТОВ ВТФ «УГРИНІВ» інформує про:
 
1. оприскування посівів пшениці з 24 по 25 травня від хвороб сертифікованим засобом Міравіс НЕО на території смт.Єзупіль, с.Стриганці і с.Рошнів
 
2. оприскування посівів сої з 24 по 25 травня від бур'янів сертифікованим засобом Бента на території смт.Єзупіль, с. Стриганці.
 
ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».
У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.
Згідно «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо взяти інформацію до уваги - бджолярів та власників пасік. Керівник ТОВ ВТФ "УГРИНІВ" Воловець Василь.
 
З повагою ТзОВ ВТФ "Угринів"

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора