По 100 000 гривень на розвиток бізнесу для ветеранів, військових та другого з подружжя

Дата: 31.05.2024 14:35

Реєструйтеся на національну освітньо-грантову програму «Траєкторія» та станьте одним з 50 підприємців-початківців, які за результатами навчання втілять власні бізнес-ідеї в реальність.

Ветерани, військові та другий з подружжя мають змогу залучити по 100 000 гривень на старт бізнесу або вдосконалення підприємницької ідеї.

На учасників також чекає:

• освітній вебінар зі створення бізнес-плану

• групові заняття з психологом

• онлайн-лекції від ветеранів-підприємців

• індивідуальні консультації з експертами

Хто може взяти участь у Програмі?

• ветерани, які мають статус УБД

• військові, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони

• другий з подружжя військових або ветеранів — офіційний чоловік, дружина

Подавайте заявку на участь до 16 червня та знайдіть власну траєкторію нових досягнень!

Не відкривається посилання? Скопіюйте посилання та вставте в адресний рядок вашого браузера:

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора». Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства у справах ветеранів і Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP в Україні та Уряду Швеції, Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Дія.Бізнес — масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України у лютому 2020 року. З травня 2021 року ‌проєкт реалізується Мінцифрою спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту.