В Єзупільській громаді на базі Поберезького ліцею відновив роботу стрілецький тир для школярів громади

Дата: 31.05.2024 15:37

Попередньо проведено ремонтні роботи та обладнано приміщення, закуплено  пневматичні гвинтівки з оптичним прицілом.

Фото без описуОдними з ініціаторів відновлення роботи стрілецького тиру став вчитель предмету «Захист України», керівник гуртка «Влучний стрілець» та гуртка військово-патріотичного напрямку «Джура»  Василь Бойко, який також є ветераном війни в Афганістані, та директор Поберезького ліцею Василь Боднарчук.

На відкритті тиру були присутні голова Єзупільської селищної ради Ігор Лукашевич, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Леся Регей, директор Єзупільського ліцею Михайло Трушик. Особливим гостем був учасник російсько-української війни, учитель Єзупільського ліцею Володимир Недоступ.

Фото без описуСелищний голова Ігор Лукашевич висловив сподівання, що стрілецький тир не лише допоможе  відпрацьовувати теоретичні знання, а і практикуватись у стрільбі з пневматичної зброї, а й  виховати справжніх патріотів нашої держави.