24 травня на базі Поберезького ліцею було проведено І-ий етап змагань військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед команд Єзупільського та Поберезького ліцеїв.

Дата: 31.05.2024 15:44

Команди змагалися у таких видах: стрільбі з пневматичної зброї, строєвій і фізичній підготовці (підтягуванні на перекладині, згинанні і розгинанні рук в упорі на брусах), метанні гранати в ціль. Завершальним був конкурс пісні і строю.

Перше місце виборола команда Поберезького ліцею.

У рамках проведення змагань у Поберезькому ліцеї відбулося урочисте відкриття тиру. Попередньо проведено ремонтні роботи та обладнано приміщення, закуплено дві пневматичні гвинтівки з оптичним прицілом.