Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

УВАГА!!! Компанія ТОВ ВТФ «УГРИНІВ» інформує про ПІДЖИВЛЕННЯ посівів кукурудзи і сої з 17 по 23 червня на території смт. Єзупіль і с. Стриганці

Дата: 17.06.2024 10:35
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

Компанія ТОВ ВТФ «УГРИНІВ» інформує про:
 
1. ПІДЖИВЛЕННЯ посівів кукурудзи з 17 по 23 червня сертифікованим засобом Спектрум (цинк+сірка, виробник - ТОВ "Спектр-Агро") на території смт.Єзупіль і с.Стриганці
 
2.ПІДЖИВЛЕННЯ посівів сої з 17 по 23 червня сертифікованим засобом Моно Бор (бор, виробник - ТОВ "Агропромисловий центр Гарант") з одночасним внесенням захисту від хвороб сертифікованим засобом Міравіс Дуо (виробник - Сингента, Швейцарія) на території смт.Єзупіль і с.Стриганці.
 
ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».
У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.
Згідно «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо взяти інформацію до уваги - бджолярів та власників пасік. Керівник ТОВ ВТФ "УГРИНІВ" Воловець Василь.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора