Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

В понеділок, 17 червня, селищний голова Ігор ЛУКАШЕВИЧ, заступник селищного голови Ольга БОЙКО, разом з членами добровільної пожежної команди КП «ЄЗУПІЛЬ» взяли участь в урочистих заходах, присвячених рятувальникам-добровольцям, які проходили в селі

Дата: 18.06.2024 21:45
Кількість переглядів: 15

Фото без опису

В понеділок, 17 червня, селищний голова Ігор ЛУКАШЕВИЧ, заступник селищного голови Ольга БОЙКО, разом з членами добровільної пожежної команди КП «ЄЗУПІЛЬ» взяли участь в урочистих заходах, присвячених рятувальникам-добровольцям, які проходили в селі Маріямпіль Дубовецької ТГ.

Метою такого заходу була популяризація діяльності добровільних пожежних команд. У дійстві взяли участь члени ГО «Асоціація добровільних пожежних команд Івано-Франківської області» куди входять Єзупільська, Дубовецька, Бурштинська, Більшівцівська, Букачівська та Тисменицька територіальні громади, діти з цих громад, а також пожежні добровольці з Хмельницької, Львівської, Тернопільської, Рівненської областей та польського міста Кадлуб-Туравський.

У програмі заходу відбулася урочиста хода центральною вулицею села та молебень за здоров’я рятувальників у Біблійному саду.

Крім цього, члени ДПК КП «ЄЗУПІЛЬ» мали можливість ознайомитись з роботою добровільних пожежних команд, обговорити проблемні питання та почерпнути їх практичний досвід.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора