Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

28 травня голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана ОНИЩУК відзначила 104 багатодітних матерів з Прикарпаття, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 31.05.2024 22:14
Кількість переглядів: 14

Фото без опису

28 травня голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана ОНИЩУК відзначила 104 багатодітних матерів з Прикарпаття, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Серед нагороджених є і жителька нашої громади з с.Побережжя - ПУЙДА Наталія Михайлівна, яка народила та виховала п’ятеро дітей.

Фото без описуПочесне звання України «Мати-героїня» - висока державна нагорода, яка присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Фото без опису

Гордимося нашою пані Наталією та бажаємо їй міцного здоров’я під мирним небом. Хай Господь благословляє довгими роками щасливого життя!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора