Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Сьогодні, 21 травня, відбулася менторська зустріч проєкту «Опілля: скарби нації»

Дата: 21.05.2024 22:23
Кількість переглядів: 8

Фото без описуСьогодні, 21 травня, відбулася менторська зустріч проєкту «Опілля: скарби нації», участь в якій взяли заступниця селищного голови Ольга БОЙКО та головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та туризму Єзупільської селищної ради Галина КУЗЕНКО.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Практичним досвідом з учасниками заходу ділилися Ірина МАРКІВ - директорка КП «ТІЦ м.Дрогобича», яка розказала як туристичні ініціативи змінюють громаду на прикладі Дрогобича та Ганна ГАВРИЛІВ - засновниця ініціативи «Спадщина. UA» про те, як ревіталізація обʼєктів нерухомості впливає на розвиток соціально-економічного, туристичного і культурного потенціалу громад, а також презентувала національний соціальний проєкт на засадах економічної ефективності «Палац Розділ».

Разом із Єзупільською громадою участь у заході взяли представники і представниці, Більшівцівської, Дубовецької, Букачівської, Бурштинської, Галицької, Рогатинської громад та НЗ «Давній Галич». Присутні мали можливість отримати цікаві та практичні поради щодо обʼєктів, які розташовані на їхній території.

Щиро дякуємо відділу туризму Івано-Франківської обласної державної адміністрації за організацію цікавої зустрічі та менторам за цінні поради.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора