Єзупільська селищна рада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської адміністрації повідомляє, що В Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок:

Дата: 25.06.2024 12:22
Кількість переглядів: 31

Фото без опису

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської адміністрації повідомляє, що В Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок:

     25-го червня 2024 року, о 10 годині на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.
     27-го червня, о 10 годині на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець. Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які мають у власності від З до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову. Спеціальна бюджетна субсидія для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз'та/або овець від 5 до 500 голів - у розмірі 2 тис. грн на одну голову. Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій.
     При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідає затвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що буде оголошено в ДАР та на сайті Мінагроиолітики.

Довідково. Підтримка надається відповідно до Порядку використанню коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 No918.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора