ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ПАВЛА ДВОРСЬКОГО

Дата: 01.07.2024 09:27

У суботу, 29 червня, в Народному домі селища Єзупіль, відбувся благодійний концерт народного артиста України Павла Дворського і його синів Павла та В‘ячеслава Дворських «Разом до перемоги».

Під час заходу збирали кошти для підтримки бійців 211 понтонної бригади на передовій.

Окрім того, на концерті провели благодійний аукціон, щоб зібрати гроші на прилади нічного бачення для військових.

Павло Дворський виконав низку хітів: «Дві мелодії», «Нехай тобі розкаже дощ», «Будуймо храм», «Смерекова хата» і славнозвісні «Стожари».

Дякуємо всім, хто відвідав даний захід і долучився до збору коштів на підтримку наших захисників та захисниць 💙💛

Наближаємо перемогу разом!!!🇺🇦